EVENTY FIRMOWE

FOTOLUSTRO NA EVENTY FIRMOWE

Jeśli stoisz przed zadaniem organizacji imprezy firmowej i szukasz ciekawej atrakcji na event, ale nie masz do końca pomysłu, fotobudka Magiczne Lustro na pewno Cię zainteresuje. Zapewne znasz te emocje towarzyszące robieniu zdjęć przed fotobudką. Salwy śmiechu, niezwykła integracja uczestników eventu oraz pamiątkowe zdjęcia oglądane jeszcze przez długie tygodnie po zakończeniu imprezy firmowej.

Pomyślałeś właśnie, że fotobudka to już przeszłość i mieliście ją na imprezie firmowej wiele razy? Świetnie się składa. Magic Mirror to zupełna nowość w branży atrakcji na eventach firmowych, która wznosi poziom zabawy o level wyżej.

CZYM JEST MAGICZNE LUSTRO?

To nowoczesne 60-calowe lustro weneckie, które robi i drukuje zdjęcia, jak klasyczna fotobudka. I na tym podobieństwa się kończą, albowiem w fotolustrze można się przejrzeć przed zrobieniem zdjęcia.

Zakładasz gadżety, maski, przebrania? Zerknij w lustro, jak świetnie w nich wyglądasz Wybór gadżetów jest tak duży,
że czasami ciężko się zdecydować, ale dzięki temu uczestnicy imprezy firmowej świetnie się bawią i długo wspominają czas spędzony przed Magicznym Lustrem.

Urządzenie jest w pełni samoobsługowe. Wystarczy stanąć przed fotolustrem, dotknąć ekran i zapozować, a głos z lustra poprowadzi Cię przez cały proces robienia zdjęć. Po wykonaniu zdjęć powierzchnia lustra zamienia się w ogromny dotykowy tablet, po którym zdjęcie można dodatkowo podpisać, a następnie wydrukować i wysłać sobie na maila lub FB.

Przez cały czas trwania usługi zapewniamy opiekę naszego animatora, który dostarczy Wam przeróżne gadżety, aby jeszcze bardziej rozkręcić imprezę firmową oraz zadba o integrację zaproszonych Gości.


TEMATYCZNE EVENTY FIRMOWE

Impreza firmowa tematyczna? Również pomożemy! Fotobudka Magiczne Lustro pozwala się przenieść w dowolne miejsce na świecie dzięki funkcji green screen. Magic Event, Hawaii Party, Great Gatsby – im bardziej wyjątkowa tematyka, tym więcej możliwości.

Uczestnicy stają na zielonym tle, a fotolustro automatycznie podkłada wybrane zdjęcia. W efekcie końcowym zamiast zielonego koloru mamy dowolny obraz – ilość grafik, a także tematyka jest nieskończona!

GALE, BANKIETY, JUBILEUSZE

Jeśli Wasz event jest uroczystą galą połączoną z bankietem, Magiczne Lustro doskonale wpisze się w każdy klimat. Czerwony dywan i słupki nadadzą mu dodatkowo smaku i elegancji. W swojej ofercie posiadamy Magic Mirror Gold ze złotą ramą i złotymi słupkami oraz Magic Mirror Silver ze srebrną ramą i srebrnymi słupkami.

EVENTY MIĘDZYNARODOWE

Wasi goście stanowią towarzystwo międzynarodowe? Magic Mirror ma do wyboru również języki obce: angielski lub niemiecki. Dzięki temu wszyscy goście będą się bawić jednakowo, bez względu na narodowość i pochodzenie!

parallax background

MAGICZNE LUSTRO INTEGRUJE CAŁE GRUPY!

Dzięki zastosowaniu lustrzanki Canon mamy możliwość robienia zdjęć dużym grupom. Nasz rekord to 17 osób na 1 zdjęciu i każdy otrzymał swoją odbitkę, gdyż ilość wydruków jest nielimitowana.

Wydruki z fotolustra mogą mieć 2 formaty:
• pocztówki w formacie 10x15, na których zmieszczą się aż 4 ujęcia, a twarze gości będą nadal wyraźne,
• klasyczne paski jak z fotobudki.

Po skończonym evencie wszystkie zdjęcia zostaną przekazane w wersji elektronicznej.

BRANDING WYDRUKÓW

Wiedząc, jak bardzo wyjątkowy jest każdy event, do każdej imprezy przygotowujemy się indywidualnie. Tło wydruku jest dopasowane tematycznie do rodzaju eventu. Na każdym zdjęciu można umieścić logo firmy, nazwę i datę eventu oraz dowolną treść, dzięki czemu ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości.

MAGICZNE LUSTRO TO GWARANCJA UDANEJ ZABAWY!

Jeśli organizujesz event firmowy, odezwij się do nas, a my podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Obsługujemy eventy firmowe dla dużych korporacji oraz mniejszych firm i instytucji. Gościliśmy w różnych obiektach, począwszy od Olivia Star na 32. piętrze, poprzez Sheraton Sopot Hotel, a skończywszy na Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni. Pomożemy Ci dobrać właściwy pakiet, zaproponujemy najbardziej odpowiednie godziny zabawy, uwzględniając przy tym inne stałe punkty eventu firmowego, jak przemówienie Zarządu czy ogłoszenie wyników konkursu/plebiscytu. Pamiętaj, że event powinien być zaplanowany w każdym calu. Fotobudka Magiczne Lustro to świetna atrakcja na imprezy firmowe, ale powinna stanowić tylko dodatek, a nie główny punkt eventu :)